Nie graj kogoś, graj siebie

Indywidualne warsztaty autoprezentacji.
Wystąpienia na scenie, prezentacja w pracy czy zwykłe zapytanie nieznajomego o drogę sprawia, że boisz się cokolwiek powiedzieć? Trzęsą Ci się ręce, a nogi nie wiadomo dlaczego chodzą w panicznej choreografii?

To właśnie warsztaty dla Ciebie!


Każdy z nas jest inny dlatego warsztaty są indywidualne żeby skupić się tylko na tym czego tak naprawdę potrzebujesz.Zajęcia prowadzone przez Dawida Mazura - aktora scen dramatycznych, konferansjera, który pracuje czynnie na polskiej scenie od 13 lat zdobywając w ten sposób bogate doświadczenie pracy z publicznością.
  • Szymon Paszek
  • Cześć!
    Nazywam się Szymon Paszek i jestem improwizatorem, aktorem teatralnym, konferansjerem, trenerem impro. Prywatnie - człowiekiem. Uczyłem się od najlepszych polskich i zagranicznych trenerów improwizacji, wśród których znaleźli się m.in.: Susan Messing, Shawn Kinley, David Razovsky, John Cremer, Ad Hoc, Improkracja czy Wojciech Tremiszewski. Od 2015 roku prowadzę szkolenia wykorzystujące techniki teatru improwizowanego. Jestem prezesem Impro Silesia, liderem teatru improwizacji komediowej „A propos”. Doświadczenie biznesowe zdobywałem m.in. w pracy konsultanta IT oraz na stanowisku wicedyrektora działu IT.

  • Dawid Mazur
  • Dawid: dyplomowany aktor scen dramatycznych i filmowych. Absolwent Szkoły Muzycznej im. A. Dygacza w Koszęcinie. Współpracował z „Teatrem za Lustrem”, Gliwickim Teatrem Muzycznym, przez 4 lata grał w Narodowym Teatrze Edukacji. Obecnie jest członkiem Teatru Komedii Improwizowanej „A propos”. Zawodowy tancerz rock’n’rolla, Stand-uper, konferansjer, komik! Uwielbia śpiew i muszki :)

Hero first

Nie graj kogoś, graj siebie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia.
Sprawdź czy otrzymałeś mailowe potwierdzenie :)
Nie udało się wysłać zgłoszenia.
Spróbuj ponownie albo skontaktuj się z administratorem.