Nie graj kogoś, graj siebie

Indywidualne warsztaty autoprezentacji.
Wystąpienia na scenie, prezentacja w pracy czy zwykłe zapytanie nieznajomego o drogę sprawia, że boisz się cokolwiek powiedzieć? Trzęsą Ci się ręce, a nogi nie wiadomo dlaczego chodzą w panicznej choreografii?

To właśnie warsztaty dla Ciebie!


Każdy z nas jest inny dlatego warsztaty są indywidualne żeby skupić się tylko na tym czego tak naprawdę potrzebujesz.Zajęcia prowadzone przez Dawida Mazura - aktora scen dramatycznych, konferansjera, który pracuje czynnie na polskiej scenie od 13 lat zdobywając w ten sposób bogate doświadczenie pracy z publicznością.
  • Szymon Paszek
  • Nazywam się Szymon Paszek i jestem improwizatorem, konferansjerem, trenerem impro. Prywatnie - człowiekiem. Uczyłem się od najlepszych polskich i zagranicznych trenerów improwizacji, wśród których znaleźli się m.in.: Susan Messing, Jason Shotts, Rob Norman, Shawn Kinley, David Razovsky, John Cremer, Ad Hoc, Improkracja czy Wojciech Tremiszewski. W 2020 ukończyłem Improv College The Asembly Toronto. Od 2015 roku prowadzę szkolenia wykorzystujące techniki teatru improwizowanego. Jestem prezesem Impro Silesia, liderem teatru improwizacji komediowej „A propos. Jestem 1/2 duetu Olina&Paś, czasem gram solo impro, a co jakiś czas możesz mnie zobaczyć na scenie Teatru Żelaznego w Katowicach.

  • Dawid Mazur
  • Dawid: dyplomowany aktor scen dramatycznych i filmowych. Absolwent Szkoły Muzycznej im. A. Dygacza w Koszęcinie. Współpracował z „Teatrem za Lustrem”, Gliwickim Teatrem Muzycznym, przez 4 lata grał w Narodowym Teatrze Edukacji. Obecnie jest członkiem Teatru Komedii Improwizowanej „A propos”. Zawodowy tancerz rock’n’rolla, Stand-uper, konferansjer, komik! Uwielbia śpiew i muszki :)

Hero first

Nie graj kogoś, graj siebie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia.
Sprawdź czy otrzymałeś mailowe potwierdzenie :)
Dziękujemy za zgłoszenie!
Za chwile będziesz przekierowany na stronę płatności!
Nie udało się wysłać zgłoszenia.
Skontaktuj się z nami pod: biuro@improsilesia.pl lub zadzwoń 502 059 434